Też tak macie , że jak coś się kończy to wszystko na raz. Jak tylko wsypuję do pralki resztki proszku do prania to jestem pewna, że płynu do płukania czy do koloru jest już tylko trochę na dnie. Jak kupuję pastę do zębów to trzy od razu – dla dorosłych, dla juniora i poniżej sześciu lat. Inaczej zaraz któreś krzyczy, że nie myje dzisiaj zębów, bo nie ma czym….

A kawa. Jedna do domu, jedna do pracy i trzecia do pracy drugiej połówki. I wszystkie kończą się równocześnie! A rano awantura, kto będzie pił kawę w pracy, bo zabierze ze sobą resztki kawy „domowej”. Nauczona doświadczeniem już nie kupuję pojedynczo. Nie mam czasu! Szkoda też pieniędzy, bo oczywiście taniej jest kupować zestawy.

W sklepie VIA CAFFE można kupić kawy pakowane po kilka sztuk. Są dwupaki kawy mielonej Lavazza Qualita Oro, Lavazza Oualita Rossa czy Lavazza Famiglia. Najbardziej ekonomiczne jest opakowanie czterech kaw mielonych po 250 g Lavazza Qualita Rossa (45 zł). I jeśli nawet nie zabieracie kawy do pracy to długa data ważności kaw pozwoli Wam przez dłuższy czas nie być zaskoczonym, że kawa znowu się kończy.

Pamiętajcie też, że można kupić aromatyczną, oryginalną włoską kawę wspólnie z kolegą z pracy czy siostrą mieszkającą w pobliżu. Kawę do 30 kg możemy wysłać w jednej paczce a to kolejna oszczędność.

Serdecznie zapraszamy do zakupów kawy mielonej i ziarnistej na www.viacaffe.pl bez wychodzenia z domu a kawa już następnego dnia będzie pachniała w waszej filiżance.