Kiedy nadchodzi ten wyjątkowy moment w życiu i postanawiamy sformalizować związek, chcemy żeby wszystko było perfekcyjne nawet fotografia ślubna Koszalin ma bardzo rozwiniętą ofertę, co do tego. Możemy wybierać gdzie odbędzie się sesja i w jakim stylu. Oferowane są sesje podczas przygotowań do ślubu, uroczystości i przyjęcia, a także te odbywające się parę dni, tygodni później w zoo, za miastem – w lesie, na polach w starym młynie czy na planie ślicznego pałacyku. Jeżeli chcielibyście połączyć z sesją zdjęciową swoją pasje nie ma problemu, można znaleźć też oferty dotyczące sesji tematycznych – na motorach, w łódkach, w górach.

Z mnóstwa zdjęć fotograf wybiera te najlepsze, retuszuje je i oddaje na nośniku pamięci, by Państwo Młodzi mogli je wywołać albo rozdać rodzinie.
Fotografia ślubna Koszalin oferuje także tworzenie fotoalbumów, które stanowią piękny prezent w podziękowaniu najbliższym – dziadkom, rodzicom, że spędzili te wyjątkowe chwile z wami. Kiedy będziecie chcieli przypomnieć sobie te wyjątkowe chwile, album będzie zawsze na miejscu.