Nie pytajcie mnie proszę co robiłem na stronie kobiety-kobietom.com, ale jest tam taki fajny ranking. Może się komuś przyda?

A przy okazji czytania i porównywania ekspresów, skojarzyła mi sie taka mini anegdotka…. Na pewno każdy kto lubi dobrą kawę doceni również odpowiednie urządzenie, które nasz ulubiony napój jest w stanie zapewnić – czyli ekspres do kawy. Ostatnio zdarzyło nam się na przykład, że jedna z Klientek sklepu z kawą VIA CAFFE, Pani Ania *), przy drugim zamówieniu w sklepie, stwierdziła że już myślała iż jej ekspres jest popsuty, bo od dłuższego czasu nie smakowała jej przygotowana za jego pośrednictwem kawa…. Powiedziała, ze chciała go wręcz wyrzucić precz z domu

Okazało się jednak, że problem ekspresu rozwiązała po prostu kawa odpowiedniej jakości. Co dla nas bardzo miłe, Pani Ania zakupiła wspomnianą kawę za pośrednictwem naszego sklepu www.viacaffe.pl i było to w zasadzie jej pierwsze zetknięcie z kawą z włoskiej palarnii.

Zainspirowani i zbudowani jej relacją proponujemy nową akcję społeczną – ratujmy stary ekspres do kawy! Może nie wszystkie nadaja się juz do wymiany? Może to kwestia niewłaściwego doboru kawy, a może pora na spróbowanie produktu jakim jest włoska kawa ziarnista? W dzisiejszych czasach nie jest juz problemem dotarcie do dobrej jakościowo kawy, są one dostepne w markowych delikatesach (np. marekty Alma, Piotr i Paweł) ale również, coraz szerzej, w sklepach internetowych. Polacy generalnie są ciekawi świata i nowych smaków, dlatego rynek kawy w Polsce na pewno będzie się zmieniał.