Organizujesz konferencję. Nieważne czy to naukowa, czy biznesowa. Na czym Tobie najbardziej zależy? Na rozreklamowaniu swojej marki. Szukasz zatem w Internecie przydatnych gadżetów, które możesz rozdać podczas konferencji, jako dodatek dla uczestników i prelegentów. I znajdujesz! Krówki reklamowe to strzał w dziesiątkę! Dlaczego?

Czy znasz osobę, która obojętnie przejdzie obok i nie zje krówki reklamowej? Ja nie znam! Na konferencji, spotkaniu biznesowym każdy sięgnie po krówki reklamowe. Możemy więc wykorzystać krówki reklamowe do… promocji własnego biznesu. Ale jak tego dokonać? Zamawiając w odpowiedniej firmie krówki reklamowe i prosząc o umieszczeniu swojego logo na opakowaniu. Prawda, że proste?
Wyobraź sobie teraz, że podczas konferencji każdy zjada krówki reklamowe Twojej firmy. Każdemu smakują i mówią o tym w kuluarach w takich słowach – słuchaj stary krówki reklamowe tego kolesia z firmy X są zarąbiste! Przeczytałem o nim w internecie i chcę robić z tym gościem wspólne projekty!