Urod± i zdrowiem interesuję się już od czasów licealnych. Swoją przygodę z kosmetologię rozpoczełam tuż po maturze w Policealnym Studium Kosmetycznym „PROFESJA” we Wrocławiu, po jego ukończeniu otrzymałam tytuł technika kosmetologii. Po roku zdobywania wiedzy teoretycznej rozpoczełam pracę w Salonie Odnowy Biologicznej Biokosmetyka w Lubinie. W 2008 roku otrzymałam tytuł licencjata kosmetologii po ukończeniu trzyletniej Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Kosmetologii we Wrocławiu.

Uważam, że nie należy spoczywać na laurach i iść zawsze do przodu, nigdy nie stać w miejscu i się nie poddawać. Dlatego po zdobyciu czteroletniego doświadczenia w Salonie Biokosmetyka postanowiłam otworzyć mój własny, kameralny salon kosmetyczny. W tym okresie brałam udział w róznych szkoleniach, które podniosly moje kwalifikacje, m.in.: Body piercing, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, zdobyłam uprawnienia w zakresie wykonywania zabiegów złuszczania naskórka kwasami AHA i BHA oraz peelingiem ziołowym „Jadwiga”.

Moim atutem jest pełne profesjonalizmu podejście do Klientek, których uroda, samopoczucie i komfort podczas wykonywanych zabiegów jest dla mnie bardzo ważny. Swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do moich Klientek, zdobywam ich zaufanie i sympatie.