Przy wyborze płyt gipsowo-kartonowych niezbędna jest fachowa wiedza. Najczęściej stosowane są płyty o grubości 12,5 mm, przeważnie są montowane w takich pomieszczeniach jak biuro, pokoje mieszkalne generalnie w miejscach gdzie wilgotność względna nie przekracza 70 %. Ściany działowe wykonuje się mocują płyty g-k za pomocą wkrętów do szkieletowej konstrukcji wykonanej ze stalowych ocynkowanych profili. Nasza firma stosuje tego typu ścianki g-k. Posiadamy sztab doświadczonych pracowników. Oferujemy pomoc i doradztwo w wyborze odpowiednich materiałów.

Dobór odpowiednich barw do malowania domu wbrew pozorom nie jest łatwy. We wzornikach kolorystycznych, gdzie znajduje się ponad 1000 kolorów można dostać zawirowania. Chociaż niektórzy ludzie są świadomi, jak wybrać efektowne odcienie kolorów, większość z nas musi polegać na teorii koloru i dobierać odcienie, które pasują do naszych lokali użytkowych i jednocześnie pasują do nas samych. Rozróżniamy kolory jasne, ciemne, ciepłe, zimne, nasycone i stonowane. Zanim wybierze się kolor, którym miałyby być pomalowanie ściany naszego mieszkania należy się dobrze zastanowić nad barwą i odcieniem.

Usługi remontowo – budowlane, realizujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, stąd nasza gotowość do rozpoczęcia współpracy w wybranym przez naszego klienta domu, również poza granicami naszego kraju. Naszym głównym celem jest zapewnienie możliwie najwyższego poziomu satysfakcji wszystkich naszych klientów.
Firma DesignBud oferuje: stały i doświadczony zespół fachowców, efektywność w gospodarowaniu czasem pracy, dbałością o czystość w miejscu pracy, wykorzystywaniem innowacyjnych produktów i systemów budowlanych, planowaniem prac z uwzględnieniem minimalizowania kosztów. Naszym priorytetem jest rzetelne wykonywanie usług budowlanych. Jesteśmy chłonni wykonywania coraz większych i bardziej skomplikowanych projektów.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo-budowlane. Dotychczas zdobyte doświadczenie, które cechuje naszą firmę nieustannie podnosi poziom jakościowy oferowanych produktów i usług. Doradzamy w wyborze materiałów, dysponujemy wzornikami kolorystycznym umożliwiającymi klientowi wybór odpowiedniego koloru. Uważnie obserwujemy otoczenie, rekrutujemy doświadczonych pracowników a w codziennej pracy dbamy o każdy szczegół, efektem tego było powstanie Firmy DesignBud, dostarczającej profesjonalne usługi w dziedzinie usług remontowo budowlanych i różnych obszarów budownictwa. Obecnie dzięki nawiązywanym przez lata kontaktom, firma realizuje szereg projektów na terenie kraju jak i zagranicą. Współpracując z nami możecie sobie Państwo zaoszczędzić wielu problemów związanych z realizacją planów remontowo-wykończeniowych. Zapewniamy szeroki wachlarz usług i możliwość negocjacji cen. Wiedza teoretyczna i doskonalone przez wiele lat umiejętności praktyczne są gwarancją wysokiej jakości wykonywanych przez nas prac. Jeśli szukasz solidnej firmy, która wykona dla Ciebie wszelkie prace remontowe, budowlane oraz wykończeniowe to nie musisz szukać dalej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wykończenie mieszkania to nie tylko umeblowanie, lecz także prace malarskie, regipsy, glazura i inne prace. Tego typu wykończenia przystosowują pomieszczenia do jego kompletnego zagospodarowania. Dzięki naszej firmie możliwe jest kompleksowe wykończenie mieszkania, domu i lokalu użytkowego. Zapewniamy, że mamy dobrych, solidnych i bez nałogów fachowców, którzy starannie i solidnie wykonują swoją pracę.

Firma DesignBud została stworzona z myślą o kliencie. Dbamy o to aby plany i marzenia naszych klientów się spełniały. Naszym głównym hasłem jest od projektu do efektu. Nasza działalność obejmuje usługi wykończeniowe tj:, malowanie, ścianki działowe, glazura, terakota, panele, usługi budowlane tj: murowanie z cegły, skuwanie tynku, tynki ozdobne, docieplanie ścian, wykonujemy także inne prace takie jak: montaż i modernizacja instalacji (hydraulicznych i elektrycznych), biały montaż, montaż karniszy, firan, żaluzji, rolet a także montaż szafek kuchennych, szaf wnękowych i innych. Jesteśmy firmą w wieloletnim doświadczeniem. Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych prac. Charakteryzuje nas innowacyjność, kreatywność, stosujemy najnowsze materiały i technologie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pasją. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo w doborze produktów i nie tylko, posiadamy wzorniki kolorów dzięki czemu każdy klient może bez wychodzenia z domu wybrać odpowiedni kolor farby. DesignBud tworzą ludzie z szerokim doświadczeniem z różnych dziedzin, dzięki czemu pozwala nam to profesjonalnie podejść do każdego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

Gładź gipsowa służy do wstępnego i ostatecznego wyrównania podłoża wewnątrz pomieszczenia. Gładź tworzy niepylącą powierzchnię o wysokim odcieniu bieli, która jest idealna pod wszelkiego rodzaju farby. Gładź gipsowa stosuje się także do wypełniania niewielkich uszkodzeń i pęknięć powierzchni ścian i sufitów. Doskonale nadaje się także do łączenia płyt gipso-karton jako ostateczna warstwa. Jako firma wykończeniowo-budowlana korzystamy z gładzi gipsowej do płyt g-k, płyt gipsowych, tynków gipsowych, cementowych, cementowo-wapiennych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi wykończeniowo-budowlane. Dotychczas zdobyte doświadczenie, które cechuje naszą firmę nieustannie podnosi poziom jakościowy oferowanych produktów i usług. Doradzamy w wyborze materiałów, dysponujemy wzornikami kolorystycznym umożliwiającymi klientowi wybór odpowiedniego koloru. Uważnie obserwujemy otoczenie, rekrutujemy doświadczonych pracowników a w codziennej pracy dbamy o każdy szczegół, efektem tego było powstanie Firmy Design Bud , dostarczającej profesjonalne usługi w dziedzinie usług remontowo budowlanych i różnych obszarów budownictwa. Obecnie dzięki nawiązywanym przez lata kontaktom, firma realizuje szereg projektów na terenie kraju jak i zagranicą. Współpracując z nami, możecie sobie Państwo zaoszczędzić wielu problemów związanych z realizacją planów remontowo-wykończeniowych. Zapewniamy szeroki wachlarz usług i możliwość negocjacji cen. Wiedza teoretyczna i doskonalone przez wiele lat umiejętności praktyczne są gwarancją wysokiej jakości wykonywanych przez nas prac. Jeśli szukasz solidnej firmy, która wykona dla Ciebie wszelkie prace remontowe, budowlane oraz wykończeniowe to nie musisz szukać dalej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi wykończenia wnętrz, szereg prac w zakresie prac wykończeniowych nasza firmastara się realizować fachowo, profesjonalnie z zachowaniem terminów. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami wykończeniowymi takich jak: malowanie, przebudowy i aranżacje mieszkań, biur, domów i lokali użytkowych dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć usługi wysoce wyspecjalizowane. Firma DesignBud specjalizuje się głównie w pracach wykończeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.