W ciągu ostatnich kilku lat postęp, jaki dokonał się w medycynie, jest ogromny. Lekarze odkrywają kolejne metody walki z poszczególnymi chorobami. Dokonują coraz bardziej śmiałych i odważnych przeszczepów. Udaje im się odratowywać ludzi, którzy jeszcze dekadę temu na pewno musieliby pożegnać się z życiem. To niesamowite, jak wiele dziś potrafimy.
I równocześnie to szokujące, że w dalszym ciągu trzeba stać w kolejkach do lekarza. Że recepty otrzymuje się napisane ręką, bardzo niewyraźnie i nieczytelnie. Że wyniki badań trzeba odebrać osobiście. Tak niestety wygląda rzeczywistości większości pacjentów. A szkoda, bo wcale nie musi tak być. Rozwiązania już dawno temu zostały wymyślone.
Oprogramowanie stomatologiczne to wygodne, proste w obsłudze i intuicyjne narzędzie. To też łatwy sposób na to, by w pełni korzystać z dobrodziejstw nauki i techniki. Skorzystanie z tej propozycji znacząco i widocznie poprawi jakość obsługi pacjentów oraz realnie wpłynie na sprawność funkcjonowania placówki medycznej.