Niedawno w Poznaniu otworzono muzyczny klub franczyzowy, należący do sieci najbardziej imprezowych klubów na Ibizie. Wydarzenie to odbiło się nie małym echem, ponieważ historia i tradycje tego miejsca na Ibizie budzą wiele emocji.
W klubie występują międzynarodowe gwiazdy, których hity możemy usłyszeć w każdym popularnym radiu. Jeszcze bardziej podkręciło to wszelkie nowinki związane z otwarciem pierwszego takiego miejsca w Polsce, ściągnie to za pewne klientelę z najdalszych zakątków kraju. Klub jest dość ekskluzywny, obsługa kelnerska i barmańska na najwyższym poziomie, ochrona obiektu ubrana w garnitury, a selekcja do wejścia prowadzona jest bardzo dokładnie, dodatkowo zaangażowana jest do stałej współpracy agencja hostess, która „udostępnia” dziewczyny na weekendowe imprezy. Ich zadaniem jest rozkręcenie zabawy i umilanie czasu gościom. Jest to ciekawa propozycja, wyniesiona z klubów za granicą, która zyskuje coraz większą popularność.
Dziewczyny bawią się w swojej pracy więc można rzec, że jest to praca marzeń, oprócz ciągłego imprezowania i poznawania nowych osób, dostają za to jeszcze wynagrodzenie.