Mam wiele pomysłów na spędzanie czasu wolnego, jednak najbardziej lubię grać na gitarze. Uczę się gry od wielu lat i nawet udało mi się osiągnąć całkiem niezłe efekty. Wydaje mi się nawet, że w przyszłości mogłabym coś z tym zrobić, to znaczy jakoś konkretnie wykorzystać tę umiejętność.
Zawsze zresztą interesowałam się grą na różnych instrumentach. Lubiłam zapis nutowy, ciekawiły mnie techniki gry. Sądziłam na początku, że gra na jakimś instrumencie wymaga ciężkiej pracy i mocno się zdziwiłam. Owszem, trzeba ćwiczyć i to rzeczywiście zajmuje wiele czasu, ale nie jest nieprzyjemne. Gra sprawia mi wielką przyjemność, nawet jeżeli popełniam błędy czy wciąż muszę powtarzać tę samą frazę muzyczną.
Cieszę się, że uczę się gry na tym instrumencie. Nie przypuszczałam kiedyś, że tak bardzo mnie to wciągnie; owszem, na początku sprawiało mi to ogromną przyjemność, ale jakoś traktowałam to jako sposób na zabicie czasu. I niepostrzeżenie grywanie na gitarze zmieniło się w moje porządne, przemyślane hobby.