Agnieszka / Via Caffe PL
609 745 707 agnieszka@viacaffe.pl

Stary ekspres do kawy? Ratujemy go!

Nie pytajcie mnie proszę co robiłem na stronie kobiety-kobietom.com, ale jest tam taki fajny ranking. Może się komuś przyda?

http://kobiety-kobietom.com/zakupy/ranking.php?pr=ekspresy-do-kawy

A przy okazji czytania i porównywania ekspresów, skojarzyła mi sie taka mini anegdotka…. Na pewno każdy kto lubi dobrą kawę doceni również odpowiednie urządzenie, które nasz ulubiony napój jest w stanie zapewnić – czyli ekspres do kawy. Ostatnio zdarzyło nam się na przykład, że jedna z Klientek sklepu z kawą VIA CAFFE, Pani Ania *), przy drugim zamówieniu w sklepie, stwierdziła że już myślała iż jej ekspres jest popsuty, bo od dłuższego czasu nie smakowała jej przygotowana za jego pośrednictwem kawa…. Powiedziała, ze chciała go wręcz wyrzucić precz z domu 🙂 Okazało się jednak, że problem ekspresu rozwiązała po prostu kawa odpowiedniej jakości. Co dla nas bardzo miłe, Pani Ania zakupiła wspomnianą kawę za pośrednictwem naszego sklepu www.viacaffe.pl było to w zasadzie jej pierwsze zetknięcie z kawą z włoskiej palarnii.

Zainspirowani i zbudowani jej relacją proponujemy nową akcję społeczną ratujmy stary ekspres do kawy! Może nie wszystkie nadaja się juz do wymiany? Może to kwestia niewłaściwego doboru kawy, a może pora na spróbowanie produktu jakim jest włoska kawa ziarnista? W dzisiejszych czasach nie jest juz problemem dotarcie do dobrej jakościowo kawy, są one dostepne w markowych delikatesach (np. marekty Alma, Piotr i Paweł) ale również, coraz szerzej, w sklepach internetowych. Polacy generalnie są ciekawi świata i nowych smaków, dlatego rynek kawy w Polsce na pewno będzie się zmieniał.

PS
Dla zainteresowanych mogę zdradzić, że w sklepie Pani Ania zamówiła kawę Lavazza Qualita Rossa 🙂
Ekspres do kawy potrzebuje kawy dobrej jakości
Ekspres do kawy potrzebuje kawy dobrej jakości
Uwaga! Imię Klientki zostało zmienione 🙂 Natomiast niezmiennie dziękujemy jej za miłe słowa pod adresem obsługi sklepu i naszego asortymentu 🙂 Pozdrawiamy Panią Anię i jej ekspres do kawy również.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *