Ostatnimi czasy postanowiłam się o wiele lepiej odżywiać niż do tej pory. Chciałam skończyć ze śmieciowym jedzeniem, chciałam w końcu zrobić coś dla siebie. W końcu idzie lato i tak na prawdę to trzeba jakoś wyglądać. Wyciskanie soków do tej pory było mi obce. Niestety do tego celu potrzebowałam dobrego sprzętu, na który na czas obecny nie mogłam sobie pozwolić. W końcu nie spałam na pieniądzach, musiałam liczyć każdy grosz. Co dalej? Zaczęłam szukać w internecie, w jaki sposób można zrobić soki, bez specjalnych urządzeń i tym sposobem właśnie wyposażyłam się w kilka przydatnych przepisów.
Ze swojego menu wyeliminowałam smażone, zaczęłam więcej piec, więcej gotować. Tym sposobem pozbyłam się również wzdęć. Nawet nie wiecie, jak bardzo lekko się poczułam, kiedy przestałam jeść to całe świństwo.
Jak się okazało, mogłam dużo wcześniej podjąć walkę ze sobą, ale ciągle były na to jakieś wymówki. Moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie, aby ciągle zwlekać. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla nas.